Servisní technik – externí čištění

Naše společnost nabízí 2 volné pracovní místo na pozici: SERVISNÍ TECHNIK – externí čištění.

Staňte se jedním ze zaměstnanců společnosti FILTRATION TECHNOLOGY s.r.o. Jsme významným hráčem působícím na trhu v oblasti filtrace průmyslových kapalin, kdy kromě vlastních produktů a technologií, nabízíme svým zákazníkům širokou paletu služeb, které chceme nyní podpořit nově budovaným týmem servisních techniků.

Náplň práce:

  • servisní práce u zákazníků
  • výměna provozních kapalin
  • čištění strojů a technologických zařízení
  • obsluha a servis filtračních zařízení
  • nakládání a evidence s odpadními oleji

Místo výkonu práce:

  • celá ČR

Směnnost:

  • jednosměnný provoz

Požadavky:

  • řidičské oprávnění sk. B
  • čistý Výpis z rejstříku trestů
  • zdravotní způsobilost
  • schopnost pracovat v kolektivu
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenkovou kartu
  • stabilní pracovní pozici s jistotou dlouhodobého zaměstnání
  • podporu od zkušených kolegů, postupný systém zaškolení
  • moderní technologie a zařízení pro výkon práce
  • přátelský kolektiv
  • firemní oblečení a obuv

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email brslicova@filtration.cz