Filtry Hy-Pro

Klíčovými faktory, které ovlivňují čistotu kapalin v mazacích a hydraulických systémech, je použití vysoce kvalitních filtrů a filtračních prvků.

 

 

Filtry HY-PRO a jejich nabídku s více než 200 000 typů filtračních prvků, která umožňuje náhradu filtračních prvků většiny známých výrobců, což vede k racionalizaci a efektivnosti údržby olejového hospodářství (dodávka od jednoho výrobce) Nabídka filtrů HY-PRO umožňuje náhradu prvků Pall, Parker, Hydac, Schroeder, Internormen, Mahle, Stauff, Donaldson, Argo, Fram, MP Filtri, PTI, EPE, Rairey, Arlon, General Electric, Hilco, Bosch, Rexroth a mnoho dalších.

V případě neznámého výrobce, neúplného nebo chybějícího označení je možné vyrobit náhradu podle vzorku nebo detailních informací.

Filtrační vložky HY-PRO – umožňují zvýšení účinnosti filtrace bez nákladné výměny filtračních těles. Jsou navrženy tak, aby dosáhly účinnosti filtrace βx(c) > jak 1000.

Veškeré filtrační prvky HY-PRO jsou zkoušeny kromě standardních testů dle ISO 16889 i metodou DFE (dynamická účinnost filtrace), která dnes představuje nejvyšší technickou úroveň a která zaručuje stálost definovaných parametrů účinnosti po celou dobu své životnosti i při náročných provozních podmínkách.

Základ sortimentu tlakových filtrů HY-PRO tvoří prvky ze skelných vláken (náhrada celulózových vláken) a prvky z nerezových slinutých vláken. Po ustálení systému prvek ze skelných vláken dosahuje 3-5 krát vyšších parametrů účinnosti a životnosti.

Součástí nabídky společnosti FILTRATION TECHNOLOGY s.r.o. není jenom dodávka filtrů, tlakových filtrů a filtračních vložek, ale nabízí i celkové řešení problematiky olejového hospodářství:

  • výrobu a dodávku mobilních filtračních zařízení pro různé druhy průmyslových olejů,
  • spočívající v odstranění mechanických nečistot, vody apod.
  • poskytování služby v oblasti filtrace olejů, mikrofiltrace olejů a recyklace olejů
  • poskytování služby v oblasti tribotechniky – vyhodnocení kvality olejů, komplexní analýzy

Nabízíme výhodné cenové relace a rychlou reakci na požadavky zákazníka.

 

 

 

© 2018 Filtration technology s.r.o.